Tartu Kammivabriku sündmuskeskus

Teguri 26, Teguri 28A Tartu 50107

Kammivabriku sündmuskeskuses on 2 ühel tänaval asuvat hoonet - Kammivabrik Klubi Teguri 26 ja Kammivabrik Tehas Teguri 28C.

Tartu Kammivabriku klubihoone, asukoht Teguri 26 valmis 1959.aastal. Kammivabriku klubi oli tuntud spordisaal, peo- ja kontserdikoht, tehase töötajate laste huviringide koht. 1975 – 1985 tegutses hoones Tartu Plastmasstoodete Katsetehase (täna ESTIKO-PLASTAR) kohvik-klubi Vikero.

Estiko 100. aastapäevaks Teguri 26 asuv klubihoone korrastati ja alates 2018.a septembrist oleme avatud. Klubihoone kahel korrusel on kaks saali, mahutades kokku pea 400 inimest – sõltub, mis üritust meie juures korraldada soovite. 

Lähemalt: https://www.kammivabrik.ee/

Teguri 28A asuvasse endisesse tootmishoonesse oleme leidnud ruumid unikaalsele (vana)autokollektsioonile ja 1900 ruutmeetrit endist tootmispinda on ette valmistatud sündmuste läbiviimise kohaks. Tartus oli seni puudu industriaalses stiilis väga suurtest ruumidest, ja nagu Tallinnas on populaarne Kultuurikatel, on Lõuna-Eestis Kammivabrik Tehas. Vastuvõtud, kontserdid, messid - küsige ja me näitame!

Kätriin Seli
Kammivabriku sündmuskeskuse juht

Tutvu teiste Estiko grupi ettevõtetega