Estiko Grupis on tarkuseaasta

Estiko Grupis jätkub teema-aastate traditsioon, juhtimaks tähelepanu kindlale valdkonnale, et saaksime areneda nii indiviididena kui ka ettevõttena.

2023. aasta on Estiko Grupis tarkuseaasta, kus püüame uusi teadmisi omandada mitmes erinevas valdkonnas. Esimeses kolmandikus keskendume rahatarkusele, teises õpime elutarkusi ning viimased neli kuud hoiame fookuses digitarkust.


Rahatarkus on tänapäeval sama elementaarne oskus nagu kirjutamine või võõrkeeleoskus. Mida paremini oskame oma finantse planeerida, seda turvalisemalt end tunneme. See kehtib nii ettevõttes kui koduses majapidamises. Seetõttu võtame kohe aasta alguses fookusesse eelarve koostamise, säästmise, investeerimise ja pensioni teemad.

Elutarkuse perioodil, mis jääb suvekuudesse, plaanime koostöös Kaitseliiduga võtta muuhulgas ette ühised ellujäämiskursused metsas. Kokkuvõttes aga omandame sel perioodil väga erinevaid oskusi, mis kuluvad elu jooksul meile kõigile ära.

Ka digitarkus kuulub tänapäeval nende oskuste hulka, milleta on keeruline hakkama saada. Digihügieen, digiturvalisus, arvutiviirused, kasulikud mobiilirakendused, paroolid, petukirjad- ja kõned. Aktuaalne on ka digikiusamine ja laste turvalisus veebis, mis on otseselt selle valdkonnaga seotud.


Estiko Grupp kogus konverentsil rahatarkust!

Märtsi lõpus toimus Lydia hotelli sündmuskeskuses Estiko tarkuseaasta üks tippsündmustest - rahatarkuse konverents.

Säästmine ja investeerimine tunduvad tihti kaugete ja keerukate teemadena, kuid oskus oma raha nutikalt planeerida on aluseks paremale tulevikule ja suuremale turvatundele. Nii kutsusime eile oma ala parimad praktikud külla, et kasvatada kogu Estiko perega oma rahatarkust ning langetada paremaid valikuid.

Estiko rahatarkuse konverentsil jagasid investeerimise ning säästmise põhitõdesid oma ala tipud Kristi Saare ja Jaak Roosaare. Enda põnevast ettevõtluskogemustest rääkisid aga Triin Kask ja Neinar Seli. Olid väga põnevad ning harivad ettekanded.

Vaata konverentsi pildigaleriid siit:


Estikolased läbisid ellujäämiskursuse!

Estiko tarkuseaasta jätkub elutarkusega ning selle perioodi kõige ekstreemsemaks ettevõtmiseks oli ellujäämiskursus. Kamp julgeid estikolasi läksid ööpäevaks Põlvamaale, et õppida praktilisi oskusi kuidas metsas edukalt toime tulla. Meid juhendasid väga kogenud instruktorid Suur Seiklus OÜ-st. Üheskoos saime selgeks kuidas orienteeruda metsas, kuidas ehitada varjualust, kuidas teha tuld ja mida tohib looduses suhu pista. Ja seda kõike väga lõbusas seltskonnas 😊

Vaata meie ellujäämiskursuse pilte siit:Estikol on oma lauamäng


Tarkuseaasta kajastub isegi meie kingitustes. Oleme oma headele sõpradele-koostööpartneritele kokku pannud hariva ja meelelahutusliku lauamängu, mis viib meid reisile ümber Estiko ning Tartu linna.

Kas Sinu trumbiks on teadmised või täringuõnn? Mängides saad teada.
Estiko tarkuseaasta kulmineerus digikonverentsiga


Enne veel, kui tarkuseaastale punkti saame panna, toimus Kammivabriku klubihoones Estiko digitarkuse konverents. Ürituse raames saime oma ala ekspertidelt uusi teadmisi ja nippe küberturvalisuse, tehisintellekti ning infoühiskonna enesekaitse teemadel. Lisaks saime lähedalt uudistada 3D printereid.

Suur tänu kõigile esinejatele ja osalejatele! Vaata konverentsi pildigaleriid siit: