Estiko Grupis on tarkuseaasta

Estiko Grupis jätkub teema-aastate traditsioon, juhtimaks tähelepanu kindlale valdkonnale, et saaksime areneda nii indiviididena kui ka ettevõttena.

2023. aasta on Estiko Grupis tarkuseaasta, kus püüame uusi teadmisi omandada mitmes erinevas valdkonnas. Esimeses kolmandikus keskendume rahatarkusele, teises õpime elutarkusi ning viimased neli kuud hoiame fookuses digitarkust.


Rahatarkus on tänapäeval sama elementaarne oskus nagu kirjutamine või võõrkeeleoskus. Mida paremini oskame oma finantse planeerida, seda turvalisemalt end tunneme. See kehtib nii ettevõttes kui koduses majapidamises. Seetõttu võtame kohe aasta alguses fookusesse eelarve koostamise, säästmise, investeerimise ja pensioni teemad.

Elutarkuse perioodil, mis jääb suvekuudesse, plaanime koostöös Kaitseliiduga võtta muuhulgas ette ühised ellujäämiskursused metsas. Kokkuvõttes aga omandame sel perioodil väga erinevaid oskusi, mis kuluvad elu jooksul meile kõigile ära.

Ka digitarkus kuulub tänapäeval nende oskuste hulka, milleta on keeruline hakkama saada. Digihügieen, digiturvalisus, arvutiviirused, kasulikud mobiilirakendused, paroolid, petukirjad- ja kõned. Aktuaalne on ka digikiusamine ja laste turvalisus veebis, mis on otseselt selle valdkonnaga seotud.

Targa Estiko eest!