Estiko Grupis on tarkuseaasta

Estiko Grupis jätkub teema-aastate traditsioon, juhtimaks tähelepanu kindlale valdkonnale, et saaksime areneda nii indiviididena kui ka ettevõttena.

2023. aasta on Estiko Grupis tarkuseaasta, kus püüame uusi teadmisi omandada mitmes erinevas valdkonnas. Esimeses kolmandikus keskendume rahatarkusele, teises õpime elutarkusi ning viimased neli kuud hoiame fookuses digitarkust.


Rahatarkus on tänapäeval sama elementaarne oskus nagu kirjutamine või võõrkeeleoskus. Mida paremini oskame oma finantse planeerida, seda turvalisemalt end tunneme. See kehtib nii ettevõttes kui koduses majapidamises. Seetõttu võtame kohe aasta alguses fookusesse eelarve koostamise, säästmise, investeerimise ja pensioni teemad.

Elutarkuse perioodil, mis jääb suvekuudesse, plaanime koostöös Kaitseliiduga võtta muuhulgas ette ühised ellujäämiskursused metsas. Kokkuvõttes aga omandame sel perioodil väga erinevaid oskusi, mis kuluvad elu jooksul meile kõigile ära.

Ka digitarkus kuulub tänapäeval nende oskuste hulka, milleta on keeruline hakkama saada. Digihügieen, digiturvalisus, arvutiviirused, kasulikud mobiilirakendused, paroolid, petukirjad- ja kõned. Aktuaalne on ka digikiusamine ja laste turvalisus veebis, mis on otseselt selle valdkonnaga seotud.


Estiko Grupp kogus konverentsil rahatarkust!

Märtsi lõpus toimus Lydia hotelli sündmuskeskuses Estiko tarkuseaasta üks tippsündmustest - rahatarkuse konverents.

Säästmine ja investeerimine tunduvad tihti kaugete ja keerukate teemadena, kuid oskus oma raha nutikalt planeerida on aluseks paremale tulevikule ja suuremale turvatundele. Nii kutsusime eile oma ala parimad praktikud külla, et kasvatada kogu Estiko perega oma rahatarkust ning langetada paremaid valikuid.

Estiko rahatarkuse konverentsil jagasid investeerimise ning säästmise põhitõdesid oma ala tipud Kristi Saare ja Jaak Roosaare. Enda põnevast ettevõtluskogemustest rääkisid aga Triin Kask ja Neinar Seli. Olid väga põnevad ning harivad ettekanded.

Vaata konverentsi pildigaleriid siit:


Targa Estiko eest!